CsMures.no-ip.org
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 -OrixonT- CsMures CS 1.6 Server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
OrixonT
Admin
Admin
avatar

Mesaje : 1401
Puncte : 27694
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/04/2011
Varsta : 32

MesajSubiect: -OrixonT- CsMures CS 1.6 Server    Sam Iul 02, 2011 1:17 am

Autor : by OrixonT
Versiune : Protocol 48
Download : Exclamation

Link#1: megaupload.com FQVR5ED4
Link#2: http://www.abcdownload.ro/c7lq0p262sr9.html
Link#3: 2shared.com/file/FKn0piPd/CsMures_CS_16_Server.html
Link#4:

Contine:

Meta List -Currently loaded plugins-

[ 1] AMX Mod X RUN - amxmodx_mm.dll v1.8.1.3 ini Start ANY
[ 2] Booster RUN - booster_mm.dll v2.31 ini Chlvl Pause
[ 3] dproto_EF RUN - dproto.dll v0.9.87 ini Start Never
[ 4] AntiDlFile RUN - antidlfile.dll v1.4 ini Start Never
[ 5] Booster-Lite RUN - booster_lite_mm. v1.13 ini Pause Pause
[ 6] Fun RUN - fun_amxx.dll v1.8.1.3 pl1 ANY ANY
[ 7] CStrike RUN - cstrike_amxx.dll v1.8.1.3 pl1 ANY ANY
[ 8] CSX RUN - csx_amxx.dll v1.8.1.3 pl1 ANY ANY
[ 9] FakeMeta RUN - fakemeta_amxx.dl v1.8.1.3 pl1 ANY ANY
[10] Engine RUN - engine_amxx.dll v1.8.1.3 pl1 ANY ANY


amxx plugins -Currently loaded plugins-

[ 1] Admin Base 1.8.1.3746 AMXX Dev Team admin.amxx running
[ 2] Admin Commands 1.8.1.3746 AMXX Dev Team admincmd.amxx running
[ 3] Admin Help 1.8.1.3746 AMXX Dev Team adminhelp.amxx running
[ 4] Slots Reservation 1.8.1.3746 AMXX Dev Team adminslots.amxx running
[ 5] Multi-Lingual System 1.8.1.3746 AMXX Dev Team multilingual.am running
[ 6] Menus Front-End 1.8.1.3746 AMXX Dev Team menufront.amxx running
[ 7] Commands Menu 1.8.1.3746 AMXX Dev Team cmdmenu.amxx running
[ 8] Players Menu 1.8.1.3746 AMXX Dev Team plmenu.amxx running
[ 9] Maps Menu 1.8.1.3746 AMXX Dev Team mapsmenu.amxx running
[ 10] Plugin Menu 1.8.1.3746 AMXX Dev Team pluginmenu.amxx running
[ 11] Admin Chat 1.8.1.3746 AMXX Dev Team adminchat.amxx running
[ 12] Anti Flood 1.8.1.3746 AMXX Dev Team antiflood.amxx running
[ 13] Info. Messages 1.8.1.3746 AMXX Dev Team imessage.amxx running
[ 14] Admin Votes 1.8.1.3746 AMXX Dev Team adminvote.amxx running
[ 15] NextMap 1.8.1.3746 AMXX Dev Team nextmap.amxx running
[ 16] Nextmap Chooser 1.8.1.3746 AMXX Dev Team mapchooser.amxx running
[ 17] TimeLeft 1.8.1.3746 AMXX Dev Team timeleft.amxx running
[ 18] Pause Plugins 1.8.1.3746 AMXX Dev Team pausecfg.amxx running
[ 19] Stats Configuration 1.8.1.3746 AMXX Dev Team statscfg.amxx running
[ 20] StatsX 1.8.1.3746 AMXX Dev Team statsx.amxx running
[ 21] CS Misc. Stats 1.8.1.3746 AMXX Dev Team miscstats.amxx running
[ 22] Bindanticod 1.0 AdorcounTer Bindanticod.amx running
[ 23] Ultimate SS 1.2 0N|LY ultimate_ss.amx running
[ 24] Advanced blind 1.0 xTeamCs Team advanced_blind. running
[ 25] Ghostchat 0.3 NetRipper ghostchat.amxx running
[ 26] Ping Faker 1.5 MeRcyLeZZ pingfaker.amxx running
[ 27] Game Menu 1.1 DJ_WEST & Lukman gamemenu.amxx running


Poze din joc + meniu!:




Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csmures.forumz.ro
 
-OrixonT- CsMures CS 1.6 Server
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HostName: Samp.Just2Play.Ro | Roleplay Server [0.3c]
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze
» HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56 Mode: FlyGaming RPG V0.1 Map: Los Santos HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56
» Partener Server
» Toxic RPG | Romania [0.3x]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsMures :: .....::::: Cos de Gunoi! :::::..... :: Cos de Gunoi-
Mergi direct la: